Asiakaspalvelu

Puhelin: 020 442 4110 (ma-pe klo 8.30-16.00)

Sähköposti: koulutus.asiakaspalvelu@almatalent.fi

 

Yhteystiedot

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@almamedia.fi

Miia Vanninen

Myyntijohtaja

040 342 4553

Kirsi Antola

Vastaava koulutuspäällikkö, yrityskoulutukset ja -seminaarit

kirsi.antola@almamedia.fi

040 342 4552

Johanna Hirvi

Koulutuspäällikkö

johanna.hirvi@almamedia.fi

050 303 0808

Tarja Isola

Koulutuspäällikkö

tarja.isola@almamedia.fi

040 450 8644

Salla Korhonen

Vastaava koulutuspäällikkö, juridiikan koulutukset ja seminaarit

salla.korhonen@almamedia.fi

040 342 4738

Marianne Peltola

Koulutuspäällikkö

marianne.peltola@almamedia.fi

050 597 6344

Pinja Pesonen

Vastaava koulutuspäällikkö, julkishallinnon koulutukset ja seminaarit

pinja.pesonen@almamedia.fi

050 569 1781

Ann-Marie Söderholm

Koulutuspäällikkö

ann-marie.soderholm@almamedia.fi

050 570 4957

Riina Pakarinen

Asiakaspalvelupäällikkö

riina.pakarinen@almamedia.fi

040 342 4597

Ella Jyrkinen

Koulutuskoordinaattori

ella.jyrkinen@almamedia.fi

040 544 3856

Inka Kovanen

Koulutuskoordinaattori

inka.kovanen@almamedia.fi

040 342 4576

Mervi Pirilä

Koulutuskoordinaattori

mervi.pirila@almamedia.fi

050 351 6717